6 pomysłów na ładny ogród!

  • Ogród
jak urządzić ogród

Niedawno postanowiłem pozbyć się połowy mojego trawnika! Dlaczego? Abym nie musiał go ciąć, podlewać ani nawozić. Celem jest tutaj jak najmniej pracy i zużycie wody. Wikipedia opisuje jako: „architektura krajobrazu i ogrodnictwo, która ogranicza lub eliminuje potrzebę uzupełniania wody z nawadniania. Jest promowana w regionach, które nie mają łatwo dostępnych, obfitych lub niezawodnych zasobów słodkiej wody, i zyskuje akceptację w innych obszarach, takich jak: dostęp do wody staje się bardziej ograniczony. Xeriscaping może być alternatywą dla różnych rodzajów tradycyjnego ogrodnictwa. ”Houzz jest dobrym źródłem świetnych pomysłów na tego typu ogrody.

Ogród – życie na świeżym powietrzu

Dawno minęły czasy prostego stołu i krzeseł na patio – DUŻE! Kominki i funkcje wodne tworzą piękne otoczenie, a kuchnie na świeżym powietrzu lub piece do pizzy oferują większe możliwości rozrywki na świeżym powietrzu.

Organiczny ogród – pomysły

Modny, organiczny wystrój i nowoczesne elementy, które dodają stylu, którego nie spodziewasz się w meblach ogrodowych.

Światła do ogrodu

Światła są wszędzie! Oświetlenie LED i słoneczne, w tym kwiaty, palmy i oświetlone donice, nadają przestrzeni mieszkalnej na zewnątrz ciepły blask późnym wieczorem.

Ogrody pionowe – jak je urządzić?

Wszędzie pojawiają się pionowe ogrody, zwłaszcza mieszkania i małe podwórka. Pionowy ogród pozwala maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń, a nawet stworzyć żywy ekran prywatności! (Odwiedź naszą galerię 18 pomysłów na mały ogród kosmiczny!)

Akcesoria zewnętrzne na ogród

Według dzisiejszych trendów pokoje na świeżym powietrzu są trzecim ulubionym pokojem do umeblowania dla właścicieli domów – bawmy się z tym! Rzuć poduszki wykonane z Sunbrella (wytrzymałego materiału, który nie pleśnieje ani nie blaknie) w połączeniu z dywanikiem zewnętrznym i dziełami sztuki stworzy pokój, w którym z przyjemnością będziesz siedzieć i odpoczywać przez całe lato!