Jak dodać serce do swojego domu?

modne dodatki do domu


Pokoje, które wydają się najbardziej zachęcające, to pokoje z sentymentalnymi elementami, które nadają kosmosowi serce i duszę. Elementy o szczególnym znaczeniu, akcesoria zebrane w podróży, unikatowa sztuka i fotografia – wszystko to pomaga stworzyć historię w pokoju. Historia każdego pokoju nadaje temu pomieszczeniu osobowość. Tchnie życie w pokój, zmieniając go ze zwykłego w niezwykły! Dzisiaj dzielę się prostymi wskazówkami, które pomogą Ci dodać serca i powinny w Twoim domu!

Projektowanie domu z sercem

Przeprojektowaliśmy sypialnię tego lata, wybieramy specjalne elementy, które pomogą stworzyć pokój ze stylem i osobowością. Te specjalne elementy nie zostały jeszcze ukończone na czas ujawnienia. Pomyślałem więc, że opowiem ich historię w osobnym poście

Najważniejsze wskazówki

  1. Zawieś jedyną w swoim rodzaju sztukę, aby nadać Twojemu domowi osobowość.
    Zleciliśmy drogiemu przyjacielowi namalowanie akwareli do sypialni. Pracowała swoją magią, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju sztukę! Te wspaniałe dzieła ożywiły sypialnię! Odwiedź sklep, aby kupić trochę dla swojego domu!Są zawieszone w tych wspaniałych prostych złotych ramkach.
  2. Mieszaj media artystyczne dla zainteresowania.
    Nie musisz trzymać się tylko jednego rodzaju medium artystycznego w pokoju! Łącz zdjęcia z malowaniem, rzeźbami i nie tylko! Mieszanie mediów dodaje zainteresowania i buduje teksturę w pomieszczeniu!

Połączyliśmy akwarele z kilkoma specjalnymi zdjęciami, aby nadać temu pomieszczeniu bicie serca! Wybraliśmy ten piwonia odbitka ze sklepu artystycznego mojej utalentowanej przyjaciółki. Uwielbia piwonie takie jak jej matka! Ponieważ ten wydruk pochodzi od osoby, którą kochamy, oznacza to jeszcze więcej dla nas obu. Delikatnie przypomina jej ten wyjątkowy dzień w godzinach nadliczbowych, na które patrzy. Dodatkowo pomaga jej marzyć o własnym ślubie.

Wybierz sztukę o symbolice lub specjalnym znaczeniu.

Znajdź coś znaczącego lub symbolicznego, aby dodać do każdego pokoju w domu. Takie postępowanie doda duszy Twojemu domowi. Umieściłem złotą koronę na stoliku nocnym jako symbol. Mam nadzieję, że to małe przypomnienie wizualne pomoże jej zapamiętać, kim jest przez te czasami trudne lata jako nastolatka.

Użyj specjalnego przedmiotu zebranego z niezapomnianej podróży lub rodzinnej pamiątki jako swojego specjalnego.

Używaj elementów z osobowością

Wybierz kawałki z dużą ilością wzoru, koloru lub tekstury. Akcesoria z osobowością same opowiadają historię! Uwielbiam te słoiki z imbirowym wzorem w lamparta, stworzone przez innego mojego słodkiego przyjaciela. Ma sklep, w którym sprzedaje mnóstwo słoików imbirowych o różnych kolorach i wzorach. Różowy lampart to styl limitowanej edycji specjalnej. Słoiki są ręcznie robione w jej studio, dzięki czemu są jeszcze bardziej wyjątkowe!

Mieszaj wzory i tkaniny

Mieszaj wzory i tkaniny na łóżkach, poduszkach i draperiach, aby naprawdę uczynić swój pokój wyjątkowym! Sypialnia ma lamparta, klucz grecki, frędzle, aksamit, futro, satynę, pościel, falbany i szenil. Wszystkie te szczegóły działają razem, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju wygląd mojej wyjątkowej dziewczyny

Skorzystaj z tych wskazówek, aby dodać trochę serca i duszy w swoim domu!