Wystrój głównej sypialni – o czym należy pamiętać?

wystrój głównej sypialni

Mówią, że spędzamy około jednej trzeciej naszego życia w głównej sypialni, więcej niż jakikolwiek inny pokój w naszym domu. Jeśli to prawda, czas wprowadzić w życie kilka pomysłów projektantów sypialni. Najlepsze projekty sypialni głównych pozwolą w pełni wykorzystać te godziny, zapewniając spokojną przestrzeń do relaksu, odpoczynku od dnia i przygotowania się do następnej. Błogie pomysły na sypialnie główne i wskazówki ekspertów pomogą ci stworzyć idylliczną przestrzeń do ucieczki od trosk budzącego się świata. Na naszym blogu znajdziecie kompleoswe porady!

Designerskie pomysły na sypialni

Oto jak zaprojektować główną sypialnię, która łączy w sobie pragnienie spokoju w spa i potrzebną funkcjonalność:

Wybierz wielofunkcyjne meble, które oferują miejsce do przechowywania koców i nie tylko (zmniejsz bałagan i zachowaj przestronną estetykę).
Dekoracyjne lustra utrzymują pokój otwarty i jasny.
Nowoczesne fotele z akcentami, szafki nocne, stoły i inne pozwalają skupić wzrok widza.

Jak zaprojektować swoją główną sypialnię

Kiedy masz pomysły na sypialnię, wyobraź sobie, jak umeblujesz je w sposób, który zwiększy twój błogi spokój. Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami pomoże.

Zawieś pogodne dzieła sztuki i specjalne zdjęcia na pustych ścianach.
Wybierz miękki odcień niebieskiego, aby pomalować ściany. (Badania pokazują, że niebieski poprawia zdolność do spania poprzez obniżenie ciśnienia krwi i tętna).
Jakiego rodzaju zabiegi na okna dadzą ci światło, które chcesz? Przezroczyste zasłony tworzą jasną i przestronną sypialnię w ciągu dnia, ale mogą dawać zbyt dużo światła do spania. Wyzwałeś pomysły na obróbkę okien dla potrójnych okien? Mamy dla Ciebie stylowe rozwiązania.
Oświetlenie powinno sprzyjać kojącej, relaksującej atmosferze, w tym lampce do czytania. Zainstaluj ściemniacze na wszystkich lampach i lampach sufitowych.
Przy wyposażaniu głównej sypialni wybierz te, które przynoszą ci radość, ale nie przesadzaj. Zbyt wiele akcesoriów może nadmiernie stymulować, co utrudnia relaks.

Akcentowanie Twojego projektu głównej sypialni

Czy potrafisz wyobrazić sobie całkowicie przekształconą główną sypialnię? Pomóż konsultantom projektowym. Zarezerwuj termin już dziś. Kupuj wszystkie kolekcje sypialni online lub w sklepie.